Home » Ako si zorganizovať deň ako špičkový CEO: odporúčané knihy na zvýšenie vašej produktivity

Ako si zorganizovať deň ako špičkový CEO: odporúčané knihy na zvýšenie vašej produktivity

Chcete sa stať efektívnejším a organizovanejším? Potom sú tieto knihy pre vás! Tipy na 10 najlepších kníh o produktivite, ktoré vám pomôžu zlepšiť vaše schopnosti organizovať svoj čas a ukážu vám nový pohľad na každodenné návyky, s ktorými dosiahnete vaše ciele každý deň.

1. „Getting Things Done“ od Davida Allena – kniha, ktorá vám pomôže zlepšiť vašu organizáciu času, pomôže vám ako sa zamerať na dlhodobé projekty a taktiež ako bez výčitiek odložiť úlohy, ktoré nie sú pre vás prioritou.

2. „Atomic Habits“ od Jamesa Cleara – praktický návod, ktorým si osvojíte svoje každodenné návyky a drobné prejavy správania, ktoré zvýšujú vašu produktivitu.

3. „The 7 Habits of Highly Effective People“ od Stephena Coveyho – v knihe sa dozviete o 7 hlavných princípoch, vďaka ktorým si osvojíte zásady, ktoré sú dôležité pre dosiahnutie úspešného a harmonického života.

4. „Deep Work“ od Cala Newporta – kniha vám pomôže zlepšiť sústredenie v tom čo robíte a poskytne vám tipy, ako dosiahnúť viac v kratšom čase.

5. „Eat That Frog!“ od Briana Tracyho – v knihe nájdete návod, ako si poradiť s množstvom úloh, ktoré vás čakajú a ako prekonať ich neustálé odkladanie.

6. „The Power of Habit“ od Charlesa Duhigga – v čom je sila zvykov? Vďaka tejto knihe získate nový pohľad na svoje zvyky a zistíte, ako ich viete formovať.

7. „The Miracle Morning“ od Hal Elroda – kniha, ktorá vám ukáže návyky, ktoré môžete praktizovať ráno a pomôže vám zlepšiť vaše ranné rituály.

8. „The One Thing“ od Garyho Kellera – kniha, ktorá vám pomôže zamerať sa na jednu vec bez toho, aby ste boli rozptýlený inými ďalšími vecami, ktoré na vás čakajú, na základe čoho sa vám podarí dosiahnuť vaše ciele rýchlejšie.

9. „The Now Habit“ od Neila Fioreho – pokiaľ často prokrastinujete, táto kniha vám pomôže ju prekonať a ukáže vám, ako prestať s odkladaním vecí, čo spôsobí zvýšenie vašej produktivity.

10. „The Compound Effect“ od Darrena Hardyho – základné princípy, ktoré vás navedú k návykom, ktoré vám pomôžu uspieť nielen v podnikáni, vzťahoch, ale aj mimo nich.

Každodenné návyky formujú náš život. Tieto knihy vám poskytnú cenné informácie a techniky a ukážu vám, ako si vytvoriť nové návyky, ktoré vám pomôžu byť v živote viac produktívny. Prečítajte si ich a začnite pracovať na dosiahnutí vašich cieľov každý deň!