Home » Máte doma málo svetla? Riešenie ponúkajú sklenené dvere

Máte doma málo svetla? Riešenie ponúkajú sklenené dvere

Všimli ste si niekedy, ako sa cítite počas zimy, kedy je deň výrazne kratší ako noc? Nedostatok svetla spôsobuje únavu a zvyšuje stres. Prirodzené denné svetlo naopak vyvoláva pocit spokojnosti, radosti a šťastia.

Nedostatok denného svetla v byte či dome je častou príčinou, pre ktorú sa mnoho ľudí cíti doma unavene a frustrovane. Svetelný komfort v interiéri ovplyvňuje viacero faktorov – orientácia bývania na svetové strany, okná či použité farby a materiály. Efektívny spôsob, ako presvetliť bývanie, predstavujú interiérové sklenené dvere.

Lesklé plochy zvyšujú svetelnosť interiéru

Ak máte v domácnosti nedostatok denného svetla, nezúfajte. Využite na maximum to, ktoré máte. Pomôžu vám vhodne rozmiestnené lesklé plochy. Odrážajú svetelné lúče, čím presvetlia vaše bývanie.

Sklo – moderný a trendový materiál s nenáročnou údržbou. Poraďte sa s profesionálmi zo sklenárstva Sklofix, ako využiť sklo u vás doma. Zdroj: sklofix.sk

Sklenené dvere – spôsob, ako moderne a prakticky presvetliť interiér

Kým niektoré materiály svetlo iba odrážajú, cez sklenené plochy svetle efektívne prechádza aj z miestnosti do miestnosti. Sklenené dvere prepustia viac denného svetla z jasnej izby do tmavších častí bytu či domu.

Viac svetla – viac radosti. Presvetlite svoje bývanie. Zdroj freepik.com

Sklenené dvere predstavujú výbornú voľbu do rôznych miestností. Dokážu oddeliť kuchyňu od obývacej časti či jednotlivé izby. Dostupné sú v klasickej verzii aj posuvnej verzii. Moderné sklenené dvere môžu byť navyše unikátnym dizajnovým prvkom interiéru. Viete ich totiž na mieru prispôsobiť vašim predstavám a priestorovým možnostiam.

Straty súkromia sa báť nemusíte. Na výber máte rôzne povrchové úpravy skla. Zdroj: freepik.com

Sú sklenené dvere bezpečné? Jednoznačne áno

Informujte sa u svojho predajcu, aké štandardy ním ponúkané sklenené dvere spĺňajú. Odborne zostavené a namontované sklenené dvere sú bezpečné do každej domácnosti, aj s deťmi.

Inšpirujte sa realizáciami profesionálnych sklenárov na www.sklofix.sk.