Home » Najlepšie sushi v Bratislave: Tieto maki budete chcieť zas a znova

Najlepšie sushi v Bratislave: Tieto maki budete chcieť zas a znova

Bratislava je známa pestrou ponukou kulinárskych zážitkov, medzi ktorými nechýba ani tradičná japonská pochúťka sushi. Objavte sa nami podniky, v ktorých dostanete skvelé sushi z čerstvých surovín.

Pár rokov dozadu patrilo sushi medzi jedlá vyhľadávané na špeciálne príležitosti. Dnes si sushi môžete dopriať okrem sushi barov v takmer každom foodcourte alebo kdekoľvek, kde práve ste – v práci aj v pohodlí obývačky.

Obľúbené sushi? Maki, Nigiri, aj špeciality podniku

Tradičné lososové maki alebo zeleninové maki s uhorkou či avokádom, kombinované futomaki alebo obrátené uramaki. Spolu s nigiri, na ktorých je najčastejšie položený tenký plátok ryby alebo kreveta, patria medzi stálice v ponuke bratislavských podnikov.

Sushi menu v Bratislave je však oveľa pestrejšie. Vychutnať si môžete rolky od precíznych sushi majstrov. Viete, v ktorom podniku ochutnáte obľúbené sushi kombinácie niektorých známych slovenských futbalistov?

Odkiaľ objednať sushi v Bratislave

Čerstvé, chutné, farebné. Každý deň si v hlavnom meste objednávajú lahodné sushi rolky desiatky ľudí. Tieto podniky odporúčajú užívatelia donáškovej služby foodora.

Geisha Sushi bar

Útulný sushi bar v bratislavských Troch vežiach je stálicou medzi bratislavskými prevádzkami. V tomto podniku pre vás pripravujú skvelé chuťovo vyladené sushi z tradičných surovín.

V ponuke nájdete aj špeciálne kombinácie surovín alebo rolky, ktoré chutia našim futbalistom či iné ázijské špeciality.

White Rabbit Sushi

Príjemný podnik v blízkosti petržalskej vlakovej stanice ponúka rôzne typy sushi. Medzi najviac objednávané patria boxy, v ktorých na vás čaká 16 kúskov čerstvo zrolovaných maki, alebo Fresh box s 24 kúskami. Ak práve nemáte cestu okolo, box plný chutí si objednáte rýchlo a jednoducho – cez aplikáciu donáškovej služby foodora.

Sushitime

Kto hľadal v Bratislave sushi, určite počul o Sushitime. Prevádzky tejto siete nájdete na Malom trhu aj v Apollo biznis centre. Vyskladajte si sushi krabičku podľa chuti alebo vyskúšajte predpripravené boxy.

Máte chuť na sushi? Nečakajte, využite rozvoz jedla v Bratislave na www.foodora.sk.